Recenzie Hakr

Zakúpený v www.autoboxy.sk

• dizajn
  • kvalita
  • zatiaľ nič

Nosič s rovnakou kvalitou vyhotovenia ako podstatne drahšie značky a má pekný vzhľad.

Overený zákazník www.autoboxy.sk Overený zákazník

Pridané: 23. mája 2016

Zakúpený v www.autoboxy.sk

• výborná vec

spokojnosť

Pridané: 15. apríla 2016

Zakúpený v Hakr

• Jednoduchá montáž,ostatné ešte neviem,nemám zatiaľ odskúšané.
  • Veľmi obtiažne sa montuje tretie evidenčné číslo,podarilo sa mi zlomiť 3 západky na lište,dúfajme,že mi značka nevypadne za jazdy. Pri vyberaní z ťažného zariadenia treba vynaložiť dosť veľkú silu.Bočné záslepky slabšie držia.

Pridané: 10. apríla 2016

• cena/kvalita
  • montáž
  • vnútorné popruhy na fixovanie nákladu
  • vzhľad
  • nehlučnosť
  • objemnosť

Prečítal som recenzie na internete a rozhodol som sa pre tento produkt. Kúpil som ho cez zástupcu výrobcu pre Slovensko v bielej farbe aby ladil k autu, má pekný tvar a celkom dobre vyzerá.
Montáž presná a jednoduchá podľa návodu.
Veľkosť je pre mňa postačujúca. Box zatiaľ absolvoval jednu cestu 1200km - 3 x lyže, 3 x lyžiarky, jedna cestovná taška - ani som nemusel pritlačiť pri zatváraní.
Neviem porovnať hlučnosť s inými - toto je môj prvý box, hluk nebol rušivý - väčšinu cesty som išiel po diaľnici 120km/h - skoro ho nebolo počuť, pri nižších rýchlostiach som naň aj zabudol. Priemerná spotreba bola 0,6l/100km vyššia ako zvyčajne keď idem po diaľnici.
Súčasťou sú vnútorné popruhy na fixovanie nákladu.
Za daný peniaz sa mi box veľmi pozdáva, produkt splnil moje očakávania, odporučil by som jeho kúpu.

Pridané: 9. apríla 2016

• kvalita zodpovedá cene
  • český výrobok
  • prevezie bicykle tak isto ako aj drahý nosič
  • 3 roky záruka - .....dúfam, že nevyužijem
  • nasadenie na tažné nie je najjednoduchšie a chce to sa to naučiť a potom to ide

kto nechce dať raz takú sumu za značkové nosiče, tak OK.
Neplánujem ho používať viac ako 3-4 x za rok a preto mi toto postačuje.

Pridané: 27. marca 2016

použil som ho 2 krát na prevoz lyží a som veľmi spokojný

musashi musashi

Pridané: 6. marca 2016

• priestranny a siroky (mal som predtym hakr future line 340, ktory bol uzsi a vyssi, tento mi sekne viac)
  • krasny dizajn (porovnatelny so stylom thule a urcite lepsi ako predosla seria hakr future line)
  • otvaranie z oboch stran (len si treba davat pozor, ze vzdy musi zostat opacna strana zamknuta, lebo ja si to neuvedomil, veko sa mi zrazu zodvihlo na oboch stranach, skrizilo a mal som co robit aby som to zatvoril naspat)
  • dno spevnene dvoma pozdlznymi kovovymi vystuhami
  • nalepky (ako tu uz niekto pisal, nalepky zrejme rychlo odidu. po oprsani a zasnezeni ich voda podmyla, lep zbelel a zrejme casom odpadnu)
  • plastove krytky nitov na boxe (su len nasunute a pri zavadeni o ne, casom odpadnu. mne po jednej dovolenke odpadli obe zadne)
  • makky plast (oproti mojho predoslemu boxu future line 340 maksi material)
  • zamok (sice trojbodoy ale drzia to len plastove diely, v starsom boxe som mal dva zamky ale bol to kov o kov)

zatial som s nim absolvoval len jednu zimnu dovolenku, mozno odvazne uz hodnotit, ale skusil som. napriek uvedenym vyhradam by som ho kupil opat.

Strešný nosič Hakr 0340 + 0015 + 0134

Strešný nosič Hakr 0340 + 0015 + 0134

Pridané: 26. februára 2016

Zakúpený v Hakr

• Pevný hliníkový nosič za prijateľnejšiu cenu ako niktoré konkurenčné.
  • Náročnejšia montáž, treba sa s tým trochu pohrať a všetko vycentrovať.
  • Manuál by sa dal určite sprehľadniť.

Nosič spĺňa pevnostné aj vizuálne požiadavky. Na montáž si je potrebné vyhradiť čas a všetko vycentrovať a nastaviť. Všetko potrebné k montáži je v balení.
Nosiče otestované (2x300km), zvládajú bezproblémovú jazdu po diaľnici. Nezabudnúť utesniť pridaným tesnením drážky na priečkach, aby jazda nebola s nepríjemným pískaním.

Hakr Magic Line 370

Hakr Magic Line 370

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 12. februára 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalita spracovania za tu cenu

Odporučam

Pridané: 25. januára 2016

Zakúpený v Hakr

• Dobrý dizajn a funkčnosť, pekný lesklý lak, dostatok miesta na uloženie prepravovaých vecí, možnosť otvárať s oboch bočných strán.
  • Reklamné nálepky sa odlepujú, popruhy vo vnútri sú trochu tenké a menej kvalitné, matky držiace kufor nie sú odolné voči samovoľnému vykrúteniu (odporúčam počas cesty pravidelne kontrolovať alebo si dokúpiť nové matky a hneď vymeniť pred jazdou), celkovo systém uchytenia na rám nie je až tak dobre domyslený a počas jazdy sa môže mierne pohybovať hlavne pri bočnom vetre. Chcelo by to do vnútra ešte nejaké zarážky ktoré by bránili posunu napr. lyží. Dno je z klzkého povrchu takže veci sa môžu pohybovať za jazdy.

Celkovo je výrobok za tú cenu veľmi dobrý a má len drobné nedostatky, ktoré nie sú vážnou chybou a sú ľahko odstrániteľné pre šikovných. Zatiaľ nemám najazdených viac kilometrov takže uvidíme čo ukáže čas.

Overený zákazník FUSION.sk Overený zákazník

Pridané: 19. januára 2016

Zakúpený v FUSION.sk

• splnil očakávania

spokojnosť

Hakr Relax 310

Hakr Relax 310

Pridané: 14. januára 2016

(naposledy upravené 14. januára 2016)

• Cena , centralny zamok , farba
  • Prijal by som tuhší material .

Vcelku dobry produkt .

Hakr Alu 4

Hakr Alu 4

Pridané: 9. januára 2016

Overený zákazník Doplnkydoauta.sk Overený zákazník

Pridané: 25. decembra 2015

Zakúpený v Doplnkydoauta.sk

• Dobrá kvalita
  • Postačujúca veľkosť(2x snowboard,2x lyže,topánky)
  • Žiane

Dobrá kvalita
Postačujúca veľkosť(2x snowboard,2x lyže,topánky)
Doporučujem

Pridané: 20. decembra 2015

Zakúpený v Hakr

• uzamikanie je z plastu

za tu cenu ok

Anonym Anonym

Pridané: 10. decembra 2015

• Pekny vzhlad,dobra cena aj kvalita.
  • nic

Nekupujte tento box od mall.sk,pretoze uvadzaju ze je otvaranie obojstranne ale ani vyrobca ho nema v ponuke.Kupil som ho za najvysiu cenu ,lebo som myslel ze je obojstranne.Upozornil som ich v mall na to a klamu kludne dalej.

Pridané: 6. decembra 2015

Zakúpený v Hakr

• celkom pekne vyzerajúci box, perfektná cena, ale aj rozmer boxu je dobre nastavený. Kovové lišty na dne boxu pre tuhosť boxu sú niečo naviac oproti iným lacným boxom.
  • a ešte obojstranné otváranie je výhoda tohto boxu.
  • tých matiček a podložiek je trochu veľa na môj vkus, ale podarilo sa mi to pripraviť ku montáži za cca 15 minút. Je to ale daň za tie ostatné plusy

kto nechce dať raz toľko peňazí za Thule alebo
Hapro a stačí mu to 2-3 x do roka, tak je to dobrá voľba podľa mňa.

Uvidíme časom koľko naozaj znesie tento model.

Pridané: 16. novembra 2015

Zakúpený v Hakr

• pekne vyzerá a aj objem je dostatočný
  • veľmi dobrá cena, lepšie ako kúpiť nosič na lyže
  • miestami pôsobí lacno, ale za 198 euro a takýto úžitok by ste asi lepšie nenašli

nízka cena, štandardná kvalita, vynikajúce úžitkové vlastnosti boxu. Netreba si teda za každú cenu kupovať box za 400-500 euro. Ja som ani viacej ako 200 nechcel dať.

Pridané: 22. októbra 2015

Zakúpený v Hakr

• cena v porovnani s ostatnymi vyrobcami
  • lepsi dizajn ako iny vyrobca s rovnakou cenou
  • vlnite dno a extra hlinikova vystuz dava lepsiu pevnost dna boxu
  • pri nie standardnyh nosicoch (Yakima Whispbar - aerodinamicky profil) je nutne zakupenie extra uchytov od Yakimi a nasledna uprava plastovych podloziek kvoli vlnitemu dnu boxu
  • pri jazde v dazdi sa dostane voda do boxu, najskor cez vopred pripravene diery na uchytenie boxu - nutna uprava - nalepenie tesnenia

jeden s lacnejsich modelov na trhu, cena zodpoveda kvalite
mensie nedostatky by sa dali vylepsit aj pri zachovani terajsej ceny co by definitivne prospelo pri presadeni sa na trhu.

Pridané: 7. augusta 2015

podla mojich predstáv